Koncerty

No current events.

PlakAt-3-2014

Christmas-Brass-Band_I_7_12_e.jpg
Christmasbrass Band

Kapela ChristmasBrass Band se snaží vyplnit mezeru na hudební scéně svou ojedinělou a nevšední sestavou a originálním výstupem. Je si vědoma, že k tomu účelu nepostačí pouze 8 krásných mužných tváří, a proto si do svého středu také bere okouzlující zpěvačku. V této tak tuctové sestavě pak vystupuje na různých večírcích, oslavách a koncertech, které s velkou oblibou také zakončuje. Není pro ni překážkou jakýkoliv hudební žánr, kromě – Hip Hopu, Rapu, RnB, Rocku, Punku, Techna či Housu.

 

ChristmasBrass Band vycestoval do řady míst v Evropě, například v Bonnu, Paříži, Davosu i ve Florencii. Dále v Görlitz, Lipsku, Žitavě, Praze, Liberci v Jablonci nad Nisou, kde také zahajovali koncert pro partnerská města Euroregionu Nisa. Na Lara Open v Čeladné, kde spoluúčinkoval s kapelou Buty a jazzovou zpěvačkou Joyce Hurley.

 

Tomáš Kůgel–´Kohoutek´
Marta Kloučková
Jakub Mašek - `Málek´

Christmas-(13)

Christmas-(57)

Christmas-(43)
Martin Zavoďan–´Ozzy´
Petr Beránek - ´Bebé´ 
Dimitrij Miščuk–´Dimo´

Christmas-(21)

Christmas-(33)

Christmas-(24)

Štěpán Jasenovec–´Štěpén´ 
Jan Chalupa - ´Chilli´
Michal Vejskal

Christmas-(34)

Christmas-(29)

Christmas-(12) 

Tomáš Kůgel - Kohoutek (altsax, zpěv, chodšťina) 

Tomáš Kůgel - KohoutekTomáš Kůgel alias Kohoutek začal hrát v Domažlicích na flétnu, později na klarinet. V 15 letech se vydal studovat do Prahy na konzervatoř, kde potkal Ozzyho a Maliňáka, který mu změnili pohled na svět. Začal hrát na saxofon a zpívat po hospodách. Jednou ho po dopité flašce malinovky uslyšel zpívat maliňák a pozvali ho účinkovat do kapely Christmas Brass Band. Od té doby Tomáš neviděl vycházet slunce střízlivý. Dále účinkuje v kapelách Jaamydwa, Rotengam group a Domažlické Dudácké muzice. V minulém roce se dal na hereckou kariéru ( studio kamarád...), ale to už je jiný příběh. Momentálně ho můžete potkat buď na JAMU v Brně, nebo v Praze kdekoliv.

 Marta Kloučková (zpěv, šaty, oblečky) 

Marta KloučkováKubo, já nic nedokážu vymyslet. Napiš tam něco, že jsem krásná, chytrá a talentovaná, že studuju Ježkárnu, a že mám taky kapelu NANO ILLUSIONS a že mám ráda jazz a vtipy.

 Jakub Mašek - Malinovka, Málek (trombón) 
MalekPsal se rok 2003, když se poprvé seznámil s lahodným ovocným destilátem z Malin, po svém prvním opileckým delíriu, který potěšil všechny jeho smysly a už nechtěl nikdy jinak. 

Od té doby se jeho život proměnil v jeden velký Ráj. Vzal si za své jméno Malinovka, Maliňák, či Malina a užíval si Rajskou zahradu. 
A právě zahrada Eden, která mu dala ovocný plod Malin* a neomezenou její konzumaci mu otevřela duši dál do celé společnosti, v níž poznal Málka (Ozzyho) a posléze celou bandu Christmasů.

Nutno závěrem podotknout, že potkání a poznání s nesmrtelným Málkem (Ozzym), bylo pro něho osudným! 

*Malina je plod ostružiníku maliníku. Je složena z drobných kuliček - peckovic, červené barvy. Plody, šťáva a další výrobky z nich jsou cenné při horečnatých a zánětlivých onemocněních a především zlepšují zdravotní stav KUŘÁKŮ a ALKOHOLIKŮ!!
Martin Zavoďan - Ozzy (tuba) 
Martin Zavodan - OzzyPoznal Michala Vejskala v Písku při koncertu s Varhanem Orchestrovičem Bauerem.

Poznal Tomáše Kůgela v prvním ročníku Konzervatoře jako blonďatého Kohoutka.

Poznal Dimitrije Miščuka jako hosta na koncertu Christmas na oslavě narozenin.

Poznal Jakuba Maška – bohužel.

Poznal Jana Chalupu na „džemu“ v Divadle Komedie.

Poznal Petra Beránka jako kamaráda Chilliho.

Poznal Štěpána Jasenovce ve sklepích hudebního gymnázia Jana Nerudy.

Ještě pořádně nepoznal Martu Kloučkovou.

Petr Beránek - Bebe (trumpet) 
Bebe
 Dimitrij Miščuk - Dimo (trumpet) 
Dimitrij Miščuk - DimoAhoj, jmenuju se Dimo, mám hrozně rád limo, ale dneska jsem mimo.
Jo! a hraju na trumpetu.....jenom kvůli penězům na limo.
Štěpán Jasenovec – Štěpén (horn) 
Štěpán JasenovecŠtěpán Jasenovec alias Štěpén se narodil létapáně 1986 a už po pěti letech si vymyslel, že začne hrát na housle. Těm se věnoval dalších necelých šest let, a když se přihlásil na gympl, tak mu bylo vysvětleno, že na housle hraje každý, a že by mohl zkusit něco jiného. Od té doby hraje na lesní roh, se kterým odmaturoval na Gymnáziu Jana Nerudy, poté si na čtyři roky odskočil na konzervatoř a momentálně studuje na AMU. Má rád koníky, pejsky a ostatní veselá zvířátka....
 Jan Chalupa - Chilli (bicí) 
Chilli
Michal Vejskal (keyboard) 

Michal VejskalMichal Vejskal absolvoval skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka (2004-2010). Nejen, že se věnuje nepřetržitému komponování (a aranžování-také pro Christmas), ale i jako pianista účinkuje také v Divadle na Vinohradech a v kapelách "Hifi", "Buster Nixon" a dalších.

V roce 2009 založil kapelu Rotengam Group (která hraje výhradně vlastní autorskou tvorbu).